M_M

Holka ze třídy mě pozvala na taneční. Je dobrý nápad ji pozvat ven, aniž bych o ni přišel? (zbytek v popisu otázky)

Tato holka (chodí se mnou do třídy) mě z ničeho nic pozvala na taneční (taneční budou až za 6 měsíců, v září), já přijal. V minulosti jsem se s ní už párkrát bavil, ale to bylo jen tak ve škole. Už delší dobu se mi líbila. Nevím z jakého důvodu mě pozvala, možná si jen chtěla zajistit partnera, možná se ji líbím, to nevím. Ale já bych ji chtěl pozvat teď třeba ven, na kávu, prostě být s ní sám, lépe ji poznat, zjistit jestli má zájem a možná v budoucnu také něco víc…
Ale nechci ji zastrašit a přijít tak o taneční partnerku a také nevím jestli by měla třeba o nějaký vztah zájem.
Jaký je na tuto situaci váš názor, co je podle vás nejlepší? Mám s ní jít ven?

Nejlepší odpověď
cappuccino

Ona udelala prvni krok, tak ty udelej ten druhy!! Nekam ji pozvi, ona na to nejspis ceka.

Další odpovědi
Arcimozek

Synu, my ti tady neporadíme. Je mi to líto. Sbohem.

Dochy

Doporučuju pozvat. Vždycky může odmítnout (a ty ji k tomu nech prostor) ale určitě to zkus.