HOLENI INTIMNICH CASTI

doporucte nejaky holici pasek, nebo neco co neboli a je ucinny prosim? a jak dlouho po holeni to vydrzi nerust? a jak se pouziva pasek, diky

Nejlepší odpověď
mosoj

Co že to ??

Čím víc holíš, tím víc to roste. Spravedlnost na světě není i ty chlupy se brání !

Další odpovědi
led

V drogérii sú dostať rôzne depilačné gely
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=depila%E8n%ED+gel

Pri používaní žiletky chlpy rastú rýchlejšie, určite to potvrdia hladko oholení muži.

Wang

Možností je celá řada, vyber, jaká ti bude nejvíce vyhovovat.
Za mě.. ženská by tam vždy něco málo měla nechat (klidně jen sestřižený proužek). Nějak to u mě budí rozpaky nad tím, jesli mám před sebou slečený dítě nebo už dovyvinutou ženu

Drap

Nejspolehlivější a co vydrží nejdelší čas je postupné vytrhávání po jednom chloupku i s kořínkem. Má to téměř trvalý účinek