Domka

Hodně otázek týkající se psů

Otázky:
1.Kolik váží Bernský salašnický pes?
2.U jaké nohy se má cvičit chůze u nohy?
3.Jaká je průběžná dílka života u Burbonského ohaře?
4.Jaké je oficiální zkratka dobrmana v ČR?
5.Jaké číslo standardu má Samojed?
6.Co znamená slovo belton?
7.Jak byl dřív využíván Kavalír King Charles španěl?
8.Délka pevného tunelu je?
9.Jaké je datum publikování původního standardu u Frízského ohaře?
10.Jakou barvu očí má Zlatý retrívr?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Něco mi našeptává, že tvá porce otázek je součástí jakéhosi kvalifikačního testu. Nečekej, že armáda odpovídatelů zahltí vyhledávače, aby ti naservírovala pohodlný tahák.
Věnuj se samostudiu, pramenů je dost a dost.

Další odpovědi
dědapetr

Odpovědi hledej třeba tady:Plemena psů byla vyšlechtěna z prapůvodního předka všech psů, vlka. Během dlouhé historie domestikace psa bylo vyšlechtěno bezpočet plemen, která se od sebe liší vlastnostmi jak fyzickými (délka a barva srsti, velikost, postava), tak povahovými; z toho se odvíjí i využití jednotlivých plemen k různým účelům.
Mezinárodní kynologická federace (FCI) rozděluje plemena psů do 10 kategorií:

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ple­mena_ps%C5%AF

http://www.go­ogle.com/sear­ch?source=ig&hl=cs­&rlz=1G1GGLQ_CSCZ291&q=p­lemena+ps%C5%AF&­btnG=Hledat+Go­oglem

Berušinka

Tak u 2. otázky jsem si jistá – chůze u nohy se cvičí u levé nohy.

kamila44444

1.kolem 45 kg
2.u levé
3.ani nevím že existuje-nespletla sis to trochu?
4.DB
5.nevím
6.nevím
7.V historii byli tzv. malí španělé oblíbení hlavně u šlechty, ženám sedávali na klíně a z části je tak chránili před průvanem ve studených domech nebo v kočárech na cestách.
8.tím myslíš jaký tunel?
9.nevím
10.hnědou