iceT

Hodinu nevis-pujdete do kina,nebo pockate na dvd?

chodite do kina na ceske filmy?osobne davam prednost pujcovnam,ale kino je proste kino.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Do kina si zajdu a ráda. Je to příjemný oddych 🙂 Ten film, který vidím v kině a líbí se mi, si buď koupím na DVD, nebo stáhnu 😉

Další odpovědi
panenka

Pokud je to dobrý film tak ano ráda si na něj zajdu do kina.Nedávno jsem byla v Brně v Olympii na Ženy v pokušení a Doktor od jezera hrochů

Bumbes

Díky za typ. Už si to stahuji z warezu, za chvíli na to mrknu. Sice recenze nejsou nic-moc kladné, ale uvidíme…

Zdroj: www.csfd.cz/fil­m/241805-hodinu-nevis/