Avatar uživatele
Iliorn

Hledání velmi neznámého koňského filmu

Film vznikl pravděpodobně 2000–2010, pamatuji ho z DVD, produkce je určitě zahraniční.

Děj začínal mladou slečnou, která spadla při lekci z koně, protože se před ní zjevil ‚duch‘ její babičky. Potom začala mít z koní strach.

Dívka odjela někam na venkov v lese. Kde se seznámila se starším pánem, který její babičku znal. Ten ji učil znovu nabýt důvěru ke koním spolupráci s jeho černým koněm. A také ji předal malou zelenou figurku koně.

V ději celého filmu byl ten zelený kámen důležitý, souvisel se záchranou celého prostředí venkova, kde se děj odehrával.

Mám pocit, že v názvu filmu bylo napsáno „Beetlejuice“, nebo podobně, ale podle tohoto názvu a informací jej nemůžu najít.

Někdo ví, co myslím?

Děkujuuu!

Zajímavá 0 před 114 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Z popisu, který jste uvedla, se zdá, že film, který hledáte, by mohl být „The Greening of Whitney Brown“ z roku 2011. Hlavní postava mladé slečny jménem Whitney spadne z koně a po návratu z města na venkov se znovu připojí ke koním a přírodě. Ve filmu hraje starý pán, který její babičku znal, a také je důležitý zelený kámen.

Předem však upozorňujeme, že některé detaily se mohou lišit, protože z vašeho popisu nebylo zcela jasné, zda jde přesně o tento film.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Disraeli

Neviděl jsem. Snažil jsem se najít, ale je tam asi tak bambilion filmů o koních… i s podobnou (ale ne zcela totožnou) tématikou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Iliorn

Nn, GPT netrefil.

Avatar uživatele
Disraeli

On se nikdy netrefí.

Avatar uživatele
Dochy

Trochu mi GPT připomíná obvyklou scénu z videostopu, kdy po otázce některá z osobností začínala odpověď průpovídkou: „Tak to vím naprosto přesně…“

Nový příspěvek