Avatar uživatele
SteveXtreme

Hledání peněženky aneb „Sem blbej nebo jo?!“

Zdravím,
dneska ráno. Vlastně předchvílí. Vstanu od PC, kouká, čas jít na bus, podívám se do taškové kapsy ve které peněženku obvykle mívám, samozdřejmě že tam je. Strčím ji do bundové kapsy (která je děravá, ale ne tak moc aby jí propadla moje peněženka), vyjdu z domu, zamknu, sáhnu po peněžence, a ona nikde. Nějaké tipy jak ji najít? Už jsem prohrabal snad všechno a nic.
Díky, SteveXtreme.
Doplňuji:
Edit: Jak vám můžu odepisovat?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Nazdar Bazar před 3430 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
dejavu

Pokud ti vypadla na schodech, něco mi říká, že už tam nebude. :) Časem ji možná najdeš vykradenou v popelnici. Jinak obvyklé je, že čím více se přesvědčujeme, že něco někde máme, tím spíš to ztratíme, protože to překládáme z místa na místo.
Možná došlo ke vzpomínkovému klamu a peněženku sis strčil jinam, třeba tam, kde se odkládá lžíce na boty, klíče, hřeben ap. Případně do jiné bundy.
Doplňuji:
Už jsi ji našel? Pokud jo, kde?

Upravil/a: dejavu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nevklouzla ti pod podšívku? Mohl bys ji nahmatat dole v bundě, prostě za podšívkou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
uccello

Zkus mrknout, jestli ti přece jen nepropadla do podšívky. :) Tohle se mi taky párkrát stalo a po marném hledání po stolech, kapsách atd. jsem ji nakonec našel na zemi u bot nebo na sedle kola. Taky jsem nechápal. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SteveXtreme

Prostě nic. Už jsem hledal i pod podšívkou. Dneska asi bez toho školu nestihnu no… fotr mě zabije… Jsem si na 100% jist že se snad propadla do alternativní dimenze, tohle prostě není možné.

před 3430 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
uccello

To je normálka, najdeš ji, až už nebude potřeba a rovnou na tom nejstupidnějším místě. Když tak nechej doma vzkaz, ať hledají. A pak sem napiš, kde byla. :)

před 3430 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

No, někde musí být, nedal sis jí do jiný bundy? Seš si opravdu jistej?Neválí se někde po zemi?

před 3430 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek