kakavo

Hledám název filmu. Hrdina se jako dítě narodil tanečnici/baletce v kabaretu nebo revue.

Prosím o pomoc s názvem filmu. Hrdina se jako dítě narodil tanečnici/baletce v kabaretu nebo revue. Je tam scéna, kde běží vystoupení a on je v zákulisí nebo v šatně. Všude okolo jsou krásné tanečnice se štrasovým peřím ale pro něho jsou to hlavně hodné tety.

Nejlepší odpověď
Disraeli

Já nevím, připomělo mi to " Po čem ženy touží", podobná scéna tam byla, ale tvořila jen asi jednu malou část z celého filmu (vlastně to bylo snad hned v úvodu).
Edit: https://youtu­.be/vGlELFc0VwE?t=139

kakavo

Díky, je to přesně ono…