jirka F

Když jste hledali někdy něco důležitého a nemohli to najít, začali jste panikařit?

A pak jste to nakonec s velkou úlevou našli?

zdroj: pixabay

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… ne, to bych musel panikařit furt …

Další odpovědi
Emefej

Ano, obvykle se mi to přihodí s klíči.

Drap

Občas taková situace nastane.

Kepler

Stejně jako Emefej – klíče. Dost blbá situace, když se ani nedokážeš dostat domů. Dvakrát jsem se už s klíči neshledal, takže od těch dob mám doma od každého klíče duplikát a ten od bytu je uložen na městské policii, která je hned vedle. Už jednou se mi to vyplatilo.

paul1

Mně se dost často stává, že když něco hledám, tak najdu to, co jsem marně hledal minule. 🙂

Hufnágl

Jedno se mi stalo, že jsem nemohl najít mobil, ve kterém mám důležité kontakty, složky i fotky. Když jsem to ujistil, že ho nemám, začalo mi bušit srdce. Prohledal jsem kde co, prozváněl manželčiným telefonem a nic. Z PC jsem vše zablokoval, abych měl klid. Ráno, když jsem šel na zahradu, tak tlf ležel na verandě pod stolkem. A to se mi opět rozbušilo srdce radostí.

GM

Ano, klíče od auta cca 300 km od domova. Zpocená hrůzou jsem byla až někde… Našla jsem je v kabelce na jiném místě než je obvykle dávám.

Justin1

Jednou jsem ztratil klíč s čipem od jednoho elektronického zámku. Za peníze jsem si nechal vydat nový klíč a ten starý jsem našel za půl roku ve vnitřní kapse bundy. Potom jsem ten starý klíč vrátil a ty zaplacené peníze jsem dostal zpátky.

led

Ak niečo hľadám a nemôžem to nájsť, napriek smutnej skutočnosti o existencii hľadaného, riešim to jednoducho podľa manuálu pátrača:
1 – rozhodni sa, čo hľadáš
2 – hľadaj to
3 – ak to nájdeš, pokračuj v činnosti, pre ktorú si danú vec/problém hľadal
4 – ak to nenájdeš, prestaň hľadať a venuj sa inej činnosti, na hľadanie nemysli
5 – počas inej činnosti, keď nehľadáš, daná vec/problém sa v tvojom virtuálnom objaví a s spôsobom riešenia daného problému.
6 – pokračuj v činnosti, pre ktorú si hľadanú vec/problém hľadaj.

pre plačkov platí ešte bod č. 7 – utri si slzy a odvolaj protipovodňovú záchrannú službu, už ju netreba

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hufnágl

annas
Až sem nakoukneš, oprav mi písmeno … Když jsem to ujistil (zjistil). Děkuji.

annas

Hufnágl,

u odpovědi je velký nápis UPRAVIT ODPOVĚĎ, tudíž si vystačíte sám.

Hufnágl

Annas
Ten knoflíku použiji tehdá, když budu chtít doplnit odpověď. Jedinou opravou písmene nechci přijít o tuto možnost.