Miroslav64

Musím být hlášena na úřad práce, jsem-li zdravotně postižená?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jsem zdravotně postížená, jestli musím být hlášena na úřad práce. Děkuji za odpověď, Vojtíšek

Odpovědi
Filip84

Česká republika nemá zákonem uloženu povinnost hlásit se na pracovním úřadu, pro žádné osoby, za žádných okolností.

Podobnou povinnost měli, naposledy, státní občané Protektorátu Čechy a Morava, protože státní občané Protektorátu Čechy a Morava podléhali pracovní povinnosti, v rámci celé Velkoněmecké říše, za účelem dosažení konečného vítězství Velkoněmecké říše na všech frontách.

Bohužel, nebo bohudík – každému, co jeho jest, Velkoněmecká říše poněkud nezvítězila na všech frontách, spíš naopak, se zánikem Velkoněmecké říše padl i Protektorát Čechy a Morava, no a s pádem Protektorátu Čechy a Morava, poněkud, padla i povinnost hlásit se na pracovním úřadu.

Od té doby, a asi i na věky věků, nemají občané Republiky Československé, Československé socialistické republiky, České a Slovenské Federativní Republiky, ba ani – a to se podívejme – České republiky povinnost hlásit se na pracovním úřadu.

Tak: blaho a bratrství, občane! 🤪🤓🙄🤦‍♀️😂😂😂

Filip84

quentos: ČSFR se píše všecko s velkým, česky i slovensky, protože bačovia chtěli být také s velkým, tak se bačům vyhovělo, ovšem pak se psalo všecko s velkým – Česká a Slovenská Federativní Republika, Česká a Slovenská Federatívna Republika. 🤷‍♀️

Teď, když je Bačaland samostatným státem, tak už se, zase, píše republika s malým, u nás i v Bačalandu.😅

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/%C4%8Cesk%C3%A1_a_Sl­ovensk%C3%A1_Fe­derativn%C3%AD_Re­publika