Pajuza

Dá se z dvou počítačů zároveň hrát multiplayer, když si hru GTA 5 nainstaluji na daný počítač, ale i na další počítač?

Dobrý den. Pokud bych si koupila GTA 5 na PC, nainstalovala na daný počítač a potom bych tu hru nainstalovala ještě na jeden počítač, dá se z obou počítačů zároveň hrát multiplayer?

Odpovědi
Awe

Zároveň ne…Dostaneš klíč který aktivuješ na účtu. Hru zapínáš pomocí daného přihlášení, nejde být přihlášen na jednom účtě ze 2 přístrojů najednou

zelí

Jasně, a ještě spolu ne. Mysli. Jaký by pak mělo smysl pro vydavatele tu hru prodávat, když by si to koupil jeden člověk a nasdílel klíč celému světu. Stačí myslet. Mimochodem na krabici je přesně toto napsané: "K jednomu účtu může být připojen v jeden čas pouze jeden PC.

CTTON

Ano, lze to celkem jednoduše stačí si koupit takové zařízení za 29700 Kč. Pokud nemáš tolik peněz, protože kdo má dneska peníze :D… Je možnost to získat i zdarma protože momentálně probíhá soutěž na této stránce https://bit.ly/mpsou­tez1