WinkieSluka

Je GTA 5 dobrá hra?

Odpovědi
sesednizkola

Se spadlou pusou jsem to párkrát hrál a nestačil jsem zírat, jak neskutečně ta technika pokročila. Grafika jak realita pomalu. Jinak je samozřejmě lepší jít třeba ven na ulici balit holky nebo si skočit na pivo, hry jsou ztráta času.

Rokio

GTA 5 je superbombastická a megalomanská hra.

Jak píše sesednizkola, toto páté pokračování GTA5 je vynikající grafiku. Rovněž má velikou rozlohu, super hratelnost a vynikající příběh.

Další velkým plusem této hry je možnost hrát hned za tři postavy.

Jediným mínusem GTA5 je fakt, že hra je v angličtině.

Altair-AC

Je to tak dobrá hra,ze za 4 roky od jejího vydání se její cena o moc nesnížila .....epická hra .. doporučuji

nyjono

Dobrà k čemu?