Zvědavý

GTA V – Xbox 360 nebo PS3 ??

Hra GTA 5 nejspíš nevyjde na PC a nemám žádné zkušenosti ani s PS3 nebo Xboxem 360 – CO S TOHO SE NAUČÍM RYCHLEJI POUŽÍVAT? CO JE JEDNODUŠÍ NA ZACHÁZENÍ ?? na čem z toho se lépe hraje GTA ?

DĚKUJI ZA VŠECHNY ODPOVĚDI

Odpovědi
player242

PS3 je sice dražší samo o sobě, ale nejsou potřeba žádne měsíční/roční poplatky pro hraní hry pro více hráčů (multiplayer) a hry sou celkově o trošku levnější než na X360 ovladač toho vydrží míň než ovladač od Xboxu ovšem je lehčí a například mě se sním líp zachází + PS3 nabízí možnost Playstation PLUS ve které každý rok/měsíc dostáváte možnost hrát hry „zdarma“