panenka

Gratulace Quentosovi ke zlaté příčce

Gratuluji ti Quentosi

Nejlepší odpověď
quentos

díky ;{)>

Další odpovědi
1popelka1

Připojuji se ke gratulaci.

rynek878

Quentosi,taky gratuluji,sakra dnes se s těma zlatejma rostrhl asi pytel,hezký večer.
Doplňuji:
jasně,že roztrhl

zdeny

I já gratuluji , jste FAKT dobří . Jen tak dál v tom pomáhání

Miroslavst

Samozřejmě i Quentos má plné oprávnění nosit uvedené tričko. Blahopřeji.
http://www.prag-info.cz/_shop/i­mage_9902009a­i/12399841750008­.jpg

aramah

Dnes je to tu samé zlatíčko. GRATULUJI:
Doplňuji:
Palečky došly tak zas až ve 24.01h.

standa

…dobrá práce 🙂

kropitko

I já se připojuji ke gratulaci.

quentos

díky oběma … když nejsem zrovna v práci, tak tady straším, tož je to vidět ;{)>

anonym

Gratuluji i ja.

annas

Pozdě, ale přece. Blahopřeji.

quentos

díky