Grafomotorický kurz pro dítě

Ráda bych věděla, zda existuje něco jako grafomotorický kurz pro dítě? Ideální – VČ. Díky!

Odpovědi
pave8

Zkuste se zeptat dětského lékaře, logopeda nebo psychologa. Určitě Vám poradí.

alenka901

ZKUSTE SE ZEPTAT TŘEBA V MŠ tam někdy tyhle kurzy pořádají

Lencis

Tyto kurzy jsou již dost rozšířené. Pořadatelem bývají ZŠ, MŠ, mateřská centra, DDM, ale i některé knihovny.

Také sdružení Ymka tyto kurzy občas pořádá. Poptejte se na nejbližším působišti.
www.ymca.cz

Těžko radit, de přesně hledat, VČ jsou dost veliké a těžko budete dojíždět třeba 50km.

Doporučuji se tedy zeptat na výše uvedených místech a nebo napiště konkrétní oblast kde hledat 😉