Farishta

Jak je to s přijímačkami na obor – Fyzioterapie?

Zdravím, máte někdo zkušenosti nebo podvědomí, jak je to s přijímačkami na tento obor?
Je více škol a každá je má jiné, i podle fakult – některá je lékařská a některá tělovýchovná… takže si prostě nedovedu představit, z čeho se kde dělá, něco jsem si pozjišťovala, ale je to spíš zmatek… a také mě zajímá – když už tam je test z Biologie, Chemie a Fyziky, to je z celých předmětů, nebo jen část?

Např u biologie by byla logická biologie člověka, a co ty další? Chemie – jen obecná, nebo i anorganická, organická, biochemie atd…co fyzika? Nějaká zrcadla motory atd, to je zbytečné ne? Ale víc jsem se k těmto předmětům nedozvěděla…prostě nevím, jak se začít připravovat…

Děkuji moc

Odpovědi
setapouch

Nemyslis, ze na studijnim oddeleni by ty informace mit mohli?