Phetrick

Jak se jmenuje fotoaparát pro Android, který dokáže zachytit obraz všemi směry?

Jak se jmenuje takový fotoaparát pro android, který dokáže zachytit obraz všemi směry? Ne jen 360 kolem dokola, ale i nahoru, dolů.

Původní neotázka
Fotoaparát pro android, všestranné panorama.

Nejlepší odpověď
Dave5575

Pokud máte Nexus, nebo si umíte stáhnout .apk soubor a nainstalovat ho tak znám Google Fotoaparát, má tam režim Photo Sphere, který umí panoráma jako 360 všude do kole nahoře i dole. Mě funguje na Nexusu 4 (z roku 2012).