bauerlukin

Které filmy vás doslova nabíjejí pozitivní energií?

Dobrý den, jsou filmy, které vás doslova nabíjejí pozitivní energií? Myslím si, že třeba Rocky dokáže dobít energií, ale chci se zeptat, jestli znate nějaké podobné filmy?

Odpovědi
zjentek

Ano, takže to máme:

2021 Cruella
2020 The Croods 2
2019 Zombieland: Rána jistoty
2018 Favoritka
2017 Souboj pohlaví
2016 La La Land
Popstar: Never Stop Never Stopping
2015 Aloha
Iracionální muž
2014 Amazing Spider-Man 2
Birdman
Kouzlo měsíčního svitu
2013 Croodsovi
Gangster Squad – Lovci mafie
Mládeži nepřístupno
2012 Amazing Spider-Man
2011 Bláznivá, zatracená láska
Kamarád taky rád
Černobílý svět
2010 Marmaduk
Panna nebo orel
2009 Bejvalek se nezbavíš
Papírový hrdina
Zombieland
2008 Domácí mazlíček
Rocker
2007 Superbad

…a dále pak:

2018 Maniak (TV seriál)
Možnost C (E10)
Utangatta (E09)
Jezero mraků (E08)
další epizody (10)
2012 Studio 30 Rock (TV seriál)
The Ballad of Kenneth Parcell (S06E04)
2011 Robot Chicken (TV seriál)
Catch Me If You Kangaroo Jack (S05E09)
No Country for Old Dogs (S05E08)
2007 Drive (TV seriál)
iCarly (TV seriál)
2006 Lucky Louie (TV seriál)
Vypadni (E08)
Malcolm v nesnázích (TV seriál)
Lois Strikes Back (S07E16)
2005 Médium (TV seriál)
Sweet Dreams (S02E05)
Sladký život Zacka a Codyho (TV seriál)

Ivzez, tohle funguje na každý individuum individuálně. Přivší úctě, nesmíte být hned zklamaná, že vás Emma Stone nedobije.

ivzez

Neznám žádný film, který by někomu dokázal dobít energii.
Pozitivní ani negativní.

@Zjentek, @DoTazatel → děkuji za seznamy filmů,
jejichž sledování by bylo ztrátou času.

I když DoTazatel uvádí i pár dobrých filmů → jen bych
je nenazývala motivačními ani dobíjecími.

Výjimkou je Forrest Gump → to je dobrý film.

Jack 12323

Forrest Gump

DoTazatel

Mumie, Hrabě Monte Christo (2002), Jurský park/svět, Marvelovky, … ne, že by v nich bylo zase tolik motivačního nebo povzbuzujícího samo o sobě, ale prostě mě baví, a co mě baví to mi energii dodává (Monte Christo jako jediný je – pro mě – i motivační a k zamyšlení. Stejně tak třeba ctihodný občan).

Ze seriálů třeba Da Vinci's Demons, Marco Polo, Borgia (ti naši – ne The Borgias, ale obojí jsou fajn), Muhtesem Yuzyil, Řím, možná Spartacus, Vikingové, aj. Ty jsou pro mě jak poutavé, tak inspirující, zajímavé, „historické,“… Teď i novější Medici: Master of Florence.
Další takové zajímavé-poutavé, ale zase třeba ne inspirující: Merlin, Legend of The Seeker, Čarodějky,… Pak komediální: Přátelé, Teorie velkého třesku, Jak jsem poznal vaši matku, Krok za krokem,…

@Ivzez: Tak nemusíte hned všechno odsuzovat, všechno pomlouvat a dívat se na vše jen ze svého pohledu… každému si líbí něco, každý má jiný vkus a já vypsal, co mě baví (a pro Vás to vlastně ani nebylo, ale pro tazatele, který se ptal. To, že by pro Vás byly ztrátou času je mi -bez urážky- fakt zcela jedno). Navíc to že nejsou energii dobíjející, jsem napsal = mně energii dobíjí to, co mě baví, tak jsem vypasl své oblíbené pořady… To nemluvím o tom, že zcela evidentně odsuzujete něco, co vlastně ani neznáte.
No offense, jen reaguji na Vaše zmínění mé odpovědi.

Kelt

Může to být třeba Kokosy na sněhu, nebo i některé filmy pro pamětníky. Škola základ života a jiné. Někdy stačí pěkná scéna, myšlenka, písnička. A hlavně záleží na tvé náladě. Když budeš nevyspalý a budeš se koukat na sebelepší oskarový film, tak z toho nebudeš mít nic.