Radovan R

Film v podobnym duchu jako Fear and Loathing in LA nebo Big Lebowski.

Relativně nedávno, tak max 5 let zpátky byl natočený film o nějakém spisovateli, možná básník to byl, v každym případě flákač, který je furt nějak sjetej nebo jinak vymletej. Odehrává se to myslim v Miami nebo LA a nemá to moc děj.
Pamatuju si, že je tam scéna z autorskýho čtení a taky se tam jezdilo na člunu. Pravděpodobně to byl propadák, zřejmě americkej . Vim že je to naprd popis, ale víc si o tom nepamatuju, ale kdyby to někdo poznal, fakt by mi udělal radost. Díky

Odpovědi
Drap

Otázka má končit otazníkem.

Ametyst

Může to být Factotum, o postavě Hanka Chinaski, což je fiktivní postava Charlese Bukowskeho.

Radovan R

Už jsem to našel, Beach bun (česky tuším Plážový povaleč).