postcd

Jak se jmenuje film/seriál, kde se muž chytí do pasti a dítě jde hledat pomoc?

Dobrý den, prosím o který film/seriál jde? Zde je popsán děj, odkazuji, protože je to delší: https://ceske­forum.com/view­topic.php?f=49&t=­15413
děkuji

Odpovědi
Justin1

Četl jsem knihu Roalda Dahla „Danny, mistr světa“. Je to o klukovi a jeho tatínkovi, který chodil pytlačit bažanty do revíru jednoho nenáviděného bohatého pána. Jednou se tatínek v noci nevrátil, kluk se vzdudil, tatínka nemohl najít, sedl do auta, jel do lesa a tam tatínka našel v jámě, která tam byla jako past na pytláky. Hodil mu lano, pomohl mu dojít do auta a odvezl ho domů. Potom spolu vymysleli a zrealizovali revoluční metodu, jak pochytat co nejvíc bažantů a tomu nenáviděnému bohatému pánovi překazit hon na bažanty.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.