mode

Film Fotři jsou lotři 2 2010, jestli byl promítán v kině cinestar ostrava v puvodním znění. Je to spor – sázka.

Doplňuji:
Premiera byla tuším v lednu a při ní byl film prý s titulkama.Já sem se na letaku cinestaru včera dozvědel že je dabovaný a kamarad mi tvrdí že to videl s titulkama no tak nevim.

Nejlepší odpověď
iceT

http://ostrava­.cinestar.cz/da­tumy.php?tprID=1­242&jazyk=1

vzhledem k tomu,že premiéra je zítra,podle toho co tam píšou,tak se asi jještě nevysílal.A protože je přístupnost neomezená,usu­zuju,že bude s dabingem.
Doplňuji:
mode-moc se omlouvám,já jsem si jaksi popletla měsíce,premiéra byla přesně před měsícem.

Další odpovědi
2vk2

Tento film byl v ostravském CineStar vysílán pouze s českým dabingem.

mode

Myslel jsem si to že nebudou promítat premijeru s titulkama a pak s dabingem.Asi maš pravdu.