Kepler

Existují zubní náhrady pro důchodce, se kterými by se dalo najíst?

Většinou jsem viděl, že si tu náhradu nejdřív sundali nebo řekli „promiň, ale topinky ani ořechy nemůžu“.

Nejlepší odpověď
Edison

Protože maj tu náhradu špatnou. Většinou k tomu dojde tak, že jim jí odborník udělá a pak je potřeba po čase doladit, přizpůsobit. A na to důchodci dost už kašlou. Obdobně je to s různými lepidly a těsnidly… Zažil jsem to u svý mámy… Táta to měl v pohodě.