zjentek

Existují nějaký hranice, kam až mohou lidský hyeny napáchat škodu prostým lidským bytostem a kam už ne?

Odmalinka jsem se rád díval na scifi, zvláště o těch velikých korporacích, jak různě ovlivňují život a smrt lidstva na planetě, takže mně bylo už jako malýmu jasný, jakým světem se bude svět ubírat, ovšem furt neznám tu hranici. Myslíte, že někdy nějaká může existovat? (A netvrďte mi, že hranicí kdy bude zákon, víc scifi už nemusím.)

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=Unikl%C3%A9+sml­ouvy+Pfizeru&e­i=MWl5YZiNPIq­hUKa_qugJ&ved=0a­hUKEwjY6Zur7er­zAhWKEBQKHaaf­Cp0Q4dUDCA8&oq=U­nikl%C3%A9+sml­ouvy+Pfizeru&gs_lcp=Cg­dnd3Mtd2l6EAwyB­QgAEMQCOgcIAB­BHELADOgcIIRA­KEKABOgUIIRCgA­UoECEEYAFC2rwFY­yLsBYN7NAWgBcAJ4A­IABugGIAY8LkgE­EMi4xMJgBAKABAc­gBCMABAQ&scli­ent=gws-wiz

Nejlepší odpověď
Drap

Neni žádná taková hranice, která by se dodržovala.

Další odpovědi
Disraeli

Ještě, že jsou takové filmy tvým primárním nebo jediným zdrojem informací v tomto ohledu (ekonomie, podnikání). To je pak vše jasné.
Názor (předsudky) podložené fantasy, scifi, smýšlenými dramaty, které něco negativně vykreslují pro větší zdramatizování a vytvoření poutavého příběhu (namátkou z jiného soudku, ale stejného charakteru: „Mezi vlky.“ Zdémonizování vlků jen pro napínavý smyšlený příběh… Pak si z toho vytvoř názor na vlky). To už není ani subjektivita, ale ryzí šílenost (horší než věřit pohádkám v opačném světle).
Věřit smýšleným příběhům a pokládat je za fakta, je přinejmenším tak hloupé, jako věřit pomluvám (většinou ještě horší).

Ametyst

Neexistuje. Nic nelidského není lidem cizí.

zjentek

dISRAELI NERAD BYCH BYL NĚJAK NETAKTNÍ, ALE… vidět svět takový, jaký doopravdy je, k tomu je zapotřebí jakýkoli ZDROJ informací?

šŠpatně si názory vykládáš. Scifi mám rád, ale svět vidím takový,. jaký je doopravdy. Možná proto mám rád scifi…protože na světě vidím skutečný svět. Vidím planetu jako tu trosku, kterou z ní ekonomika udělala. Všichni ti lidé, kteří si „ekonomicky“ jakkoli přisadí (nebudu vyjmenovávat) se podílí na zkáze úžesné planety a nemohou to jakkoli přiznat, naopak to musí popřít, své znalosti musí dále předávat, nic jiného totiž neznají, jinak to neumějí/nechápou a tak o tom musí učit, aby byli někým. ); Za to berou mzdu/plat, bez kterých se také neobejdou, bojí se ztráty pohodlí, následné zostuzení (nezvládl tvrdší podmínky atd.). Také věřím na očistec a pevně věřím, že i ty, Disraeli, se do něj podíváš, než se na tento svět v různých formách opakovaně vrátíš, abys měl možnost znovu a jinak pochopit. A s kterými přerod nepůjde hladce, ty to taky bude hodně bolet. To trpění… A znova, a znova, a znova… až do prozření. Ale neboj, v závěru, jak ho neznáš, má vše nevyjádřitelně krásný konec, lepší jako v té pohádce. (;

Disraeli

Tak to máš fajn :3 ;)

Pepa25

Odkaz, který s dotazem nesouvisí, mě vede k otázce – je otázka srozumitelná?

zjentek

Link s otázkou souvisí. Vakcinace lidstva výhradně pro nepředstavitelný zisk několika jednotlivců = čirý hyenismus. Přestaň se chovat jako debil, na pomyslných hodinách již dávno není za pět dvanáct. Je dávno po dvanácté, přestává být čas třepat vám nadále pytlíkama.