Existuje vnitřní opozice v hnutí ANO?

A pokud, mají nějakou váhu při rozhodovacím procesu? Co myslíte vy, jako pozorovatelé? Můžete se rozepsat.

Nejlepší odpověď
Butters_xD

Ne, hnutí se vykazuje silnou, vnitřní loajalitou.

Kdyby někdo něco namítl proti Burešovi, tak už by tam přeci nebyl.

Další odpovědi
Hufnágl

Ano, zcela určitě tam opoziční hlasy jsou.

To je snad samozřejmé. Jinak by to nebyla demokratická strana (hnutí). Já, jako člen, jsem kritizoval některé věci a jak vidno, jsem stále členem.

Edison

Mám jiný názor!

ANO. Ale tajně… bo by je Bureš smetl…

CTTON

Něco mezi, myslím, že...

metro

Něco mezi, myslím, že...

czzodpovedi

Ano, zcela určitě tam opoziční hlasy jsou.

Narozdíl od ODS (viz. mladý Klaus)

CTTON

Huftagl – člen ANO, jsi na drogách? :D

Edison

Hufnágle, kdes zebral to, že by to bylo demokratické hnutí??? Nic demokratického tam není. NIC!!!

anonym

Je to přeci ,,catch-all party" ;)

Edison

I v takových, pokud jsou demokratické, je zvykem, že když má někdo ve vedení problém s DŮVĚRYHODNOSTÍ je ODSTAVEN. To se v ANO stát NEMŮŽE.

anonym

V podstatě souhlasím. Strany / hnutí s neotřesitelným kultem osobnosti jsou mi spíše cizí.

anonym

Hufnágl: To je zajímavé, co ti třeba vadilo?

Hufnágl

Už jsem již uvedl, že mi vadí placení koncesionářský příspěvků České televizi i rozhlasu, dvojí kvalita potravin a další.

Edison

Hufnágle, proč do otázky na vnitřní opozici v ANO motáš koncesionářské poplatky? Jak to souvisí? Nebo je to demagogie, či snaha odvracet pozornost od tématu?

anonym

Je to strategie ala Al Čapóne. Odvádění pozornosti je penamským chlebem hnutí.

anonym

Ale to ti vadí na systému, spíš jsem myslel uvnitř hnutí, třeba jeho směřování nebo profilování ve sněmovně apod. Ale jestli nechceš odpovídat, tak nemusíš.

Edison

Nediv se. Hufnágl je natolik zaslepen, že si myslí, že v ANO jsou si všici podobní jak vejce vejci… Spíše STEJNÍ… Hahahaha…

Alesh

Kdyby jen on, zatím snad všichni voliči ANO jen zaslepeně obhajovaly všechny kroky této strany… hrůza mě jímala.

anonym

Někdy mi to i přijde.

Edison

Jsem to nechtěl napsat tak otevřeně, bo otázka je na stranu a vnitřní opo…

Edison

Situace vně vidím kapku jinak. Ti nemusej mít strach, že se nedostanou ke korytům. Nikoho v ANO ti mimo hnutí nezajímaj. Vně je to spíše líbivost Burešovo slibů, čistokrevná zaslepenost, nekritičnost, u některých pak prachobyčejná hloupost.