Fly

Existuje v ČR čarodejnický řád?

Ahoj, dívala jsem se na Kosti a zaujal mé díl o čarodejnicích, kde méli bílé čarodejnice vlastní řád, scházely se v lese apod. je néco podopbného v ČR,a ť už bílé nebo černé? Dékuji, dkyžtak adrianapost@post.sk
Doplňuji:
má, neviete neuikto niečo iné?

Nejlepší odpověď
tom004

Já vím,že se ptáte seriozně,ale stejně mne napadl parlament,ale to by byl spíše neřád.

Další odpovědi
anonym

Zeptej se jejich ředitelky,jestli už má organizované čarodějnické odbory.

Zdroj: http://kosanka­.cz/clanky/vo­lani-sos/

Drap

Oficiálně zřejmě ne, ale magií jak černou tak bílou se zřejmě zabývá spousta lidí.

franku

U nás doma.:) ,ale o to Vám asi nejde.

arygnoc

Zeptám se tchyně, ta by o tom něco mohla vědět.

Až přiletí, ovšem.