zjentek

Existuje tady někdo, komu se vždy po úplňku zdravotně uleví?

Vždy po úplňku nějaký takový porfektní pocit, že zdrav. problémy neexistují, že je člověk nesmrtelný..

Odpovědi
Drap

Já to nejsem

Kepler

Mně se uleví vždycky jenom psychicky, když v následujících dnech zjistím, že Měsíc zase couvá a moje zákony o pohybu nebeských těles stále bezchybně fungují.

dudu

Na jedné stavbě jsem kdysi viděl dřevěnou kadibudku s nápisem „ZDE SE TI ULEVÍ“. Jsem si jist, že slibovaná úleva přicházela vždy a to před i po úplňku.

Kepler

dudu: já zase viděl takovou tu plastovou mobilní (Toi- Toi), na kterou zase někdo načmáral fixem: TADY SE NA VŠECHNO MŮŽEŠ ÚSPĚŠNĚ VYS…"

hapiky

Ještě za komančů bylo na dveřích WC napsáno: Vše co nám daroval Sovětský svaz jsem zanechal zde.