Loreta

Existuje povolání, které je opravdu výsadou jen chlapů?

Kam se zena proste nedostane,jsou odvazne,byly i v kosmu.

Nejlepší odpověď
franku

Gigolo.Ještě jsem neslyšel,že by to dělala žena.

Další odpovědi
Rocker

Třeba horník,ještě jsem neslyšel o hornici.

hanulka11

nebo elektrikář vysokého napětí

Terryle

To asi je jak kdy a jak kde. Vsadím fusky, že za minulýho režimu by se i odvážná údernice hornice našla… protože emancipovaný ženy v mužských povoláních byly pro režim jaksi věcí cti – jako že když se komunistická žena budovatelka rozhodne, vše dokáže a režim jí pomůže.
Vím, že u nás nesmí být žena – hasička, nasazovaná do akcí. Ale třeba v USA to jde.
Hodně dlouho jsem si myslela, že u nás nejsou vojenské pilotky stíhaček, ale chyba lávky :) http://ona.id­nes.cz/lakaji-me-nadzvukove-stroje-tvrdi-puvabna-pilotka-stihacek-p4u-/spolecnost.as­px?c=A090415_123604_o­na_ony_jup

kudm05s

Kat, kominík, prozatim prezident (čr), sládek, master blander, myslivec, hasič, těžaři na ropných vrtech, rozhodčí, houslař (kusové ruční práce), vyhazovač …