zjentek

Existuje nevodivá vazelína?

Odpovědi
Hlada

Pomineme-li nepatrné množství vody, tak vaselinum album je nevodivá.

elkon

Každá běžná vazelína je nevodivá.

paul1

Asi jde o konzervaci kontaktů u baterií. Vazelína je nevodivá, ale není izolant, to znamaná, že nebrání průchodu elektrického proudu. Chrání ale kontakty před oxidací.

Run 3

A very useful essay! There is a ton of information about the wheel spinner in this article that can assist anyone in beginning a productive social media campaign.

elkon

Paule, právě na baterii se používá vodivá vazelína. Natřou se činné plochy kontaktů.