zjentek

Existuje někde na světě něco jako „institut pravdy a lásky“?

Nechápu proč podobný institut nezaložila Dáša (Veškrnová) po smrti Václava. Peněz po jeho smrti na to měla bezesporu dost a i po investici/počinu by jí také ještě dost jistě zůstalo. Ale do těch důvodů nevidíme, jen vidíme, že nemáme institut pravdy a lásky, kde bychom se případně mohli obracet při oprávněném pocitu křivdy (také lži a nenávisti). Děkuju.

Odpovědi
da ny

To je utopie.
Marné, zbytečné, nemožné.
To možná tuší a ví i Dáša, ve svém věku, určitě … 😉
Kdo chce a má se podobnými „principy“ zabývat/chovat se, tak to dělá.
Na každém člověku je, jak s podanou, dostupnou, objevenou informacé naloží.
A jsme opět u základů života.
Jsme u principu existence planety Země a Vesmíru.
ROVNOVÁHA. jin x jang.
Pravda x lež
Láska x nenávist
Světlo x tma
Teplo x chlad
atd. atp.