Kepler

Existuje nějaký trvale tvárný tmel, něco jako plastelína a kde se to dá koupit?

U nás v drogerii mi nabízeli jenom medvědí hovno, to by možná vyhovovalo, jenže i ta velikost byla medvědí. Mně stačí jen trocha.

Nejlepší odpověď
zjentek

Mám doma medvědí hovno načatý, tak zaplať poštovný a já ti pošlu kuličku zadara… jakej má mít průměr?

Další odpovědi
Emefej

Gafix, prodává se i v balení cca 250 ml. Nebo klempířský tmel.

Kepler

zjentek: jo a budu doslova hovnivál 🙂 Ale dík za nabídku kuličky.

Mc Merkurion

… vykašli se na něj, dá se to normálně koupit jako Medvědí hovno https://www.bcg-e-shop.cz/p/unigum-tesnici-hmota-do-100oc-pretiratelny-bez-zapachu-a500-g