zjentek

Existuje nějaký dobrý důvod popíjet nápoj vzniklý smícháním instantní a běžné mleté kávy?

Odpověď „smícháním instantní a mleté kávy nezískáš nápoj nýbrž směs“ si Elkone strč někam, dobře víš, na co se ptám. Děkuju.

Nejlepší odpověď
Drap

Dobrý důvod sice neexistuje, ale některým to tak chutná, tak to pijí.

Další odpovědi
paul1

Já míchám kávovinu a kávu v poměru 1:1 už více roků. Předtím jsem měl občas problémy se žaludkem. Kávovinu (např. INKA) používám proto, že obsahuje čekanku, ječmen a žito.

led

Po dopití máte menej kávového socu (lógru)

elkon

Mě do těch tvých nesmyslů netahej. S blbostmi si vystačíš sám.

Andulajede

Logický důvod opravdu neexistuje, namletá káva má většinou mnohem vyšší kvalitu než instantní břečka.
Ale jinak asi kvůli chuti nebo množství lógru co v šálku zbyde.

zjentek

Elkon, to není pravda!