Kelt

Existuje nějaké dílo, film, které by popisovalo krásný vztah dvou lidí stejného pohlaví?

Vášnivé, romantické filmy, povídky. Vztah mezi mužem a ženou. Asi je to nejrozšířenější téma a různá zápletka děj ještě více okoření. Jsou ale nějaká díla literární, zfilmovaná, která popisují krásný vztah dvou lidí stejného pohlaví? Jak u mužů, tak u žen? V literatuře pro děti a mládež je takových děl více – Foglar, Karel May, zde se to týká jen mužů, chlapců, jako by autoři ani do děje nezařazovali ženy. Jsou sice lidé, kteří dokáží rozebírat,jak dvě postavičky ve Večerníčku ovlivní sexuální chování předškoláků, nicméně to beru jako extrém. Takže děkuji za náměty.

Odpovědi
Kepler

Jestli si dobře pamatuju, tak třeba film Zkrocená hora – ke stažení na ulozto.cz

Lurius

Nedotknutelní
https://www.csfd­.cz/film/306731-nedotknutelni/preh­led/