Kepler

Existuje nějaká internetová TV zdarma?

Odešel mi televizor v záruce a vyřízení reklamace může trvat i měsíc. Potřebuji nějak překlenout ten čas. Díky!

Nejlepší odpověď
gecco

Třeba – http://www.ces­katelevize.cz/ct24#li­ve
Nebo si dej oddech a koukej se na stažené filmy dle vlastního výběru…
😉

Další odpovědi
sesednizkola

Jestli máš UPC tak stáhni do mobilu aplikaci Horizon Go, zaregistruj se (budeš potřebovat číslo smlouvy) a můžeš koukat na všechny programy i na videotéku. Jinak online archivy televizí, YouTube, uložto…

Jako takhle, já vůbec nechápu, kdo se v dnešní době ještě dívá a proč na televizi, když už i malé dítě umí stáhnout jakýkoliv film (což je dnes i s pomalým připojením otázka několika málo minut) nebo si cokoli najít na YouTube. Jako obdivuji ty lidí, kteří výdrží koukat na film na Nově s dvacetiminutovými přestávkami na reklamy. Vždyť i ty zprávy. Jako ČT24 ještě jde, ale když na Nově po odvysilani zprávy o opravdu tragické události v zápětí začali říkat o Tvoje tvář má známý hlas zařekl jsem se, že se na novu už nikdy dívat nebudu, neboť z toho člověk opravdu debilní.

Podle mě televize jako vysílání už se pomalu ale jistě stává minulostí. Jako upřímně, neznám nikoho normálního, kdo by se díval třeba na Ulici nebo Ordinaci v růžové zahradě (nebo o tom alespoň nemluví :) )

briketka10

Někdy se dívám na
http://www.ipri­ma.cz/porady

A filmy z YouTube:
https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=thriller+fil­my+cz+dabing

Mc Merkurion

… existuje jich několik, české tv maj i internetové vysílání (koukni na web čt), zprávy jsou na všech stanicích online bez placení, atd … prosim tě, proč nezamykáš dveře, když máš tak nevychovanou tv, že se klidně sbalí a odejde ti … mě takto odešla před několika lety anténa a vůbec se mi po ní nestýská, zpátky jsem ji už nepustil …

Kepler

Zvláštní díky Briketce za ZOOM a Mc Merkurionovi za ČT. To je vše co jsem pořeboval a už jsem spokojený 🙂

Mc Merkurion

… od toho jsme tady … abychom si poradili …

dudu

ad sesednizkola: chlape bídná věz, že urážíš moji manželku a její kamarádky. Sledování seriálů typu Ulice, Ordinace apod. je pro ně důležitým kulturním prožitkem. To se řekne a počkej až se s nimi potkáš., ty dostaneš!!!

Kepler

Mc Merkurion: zůstala na fleku a přesto odešla, vůbec se se mnou nebaví. To víš, televize, anténa…co bys chtěl po babách. 🙂

Kepler

sesednizkola: mně nejde o filmy, seriály a přiblblé soutěžní a zábavné pořady. Sleduju jenom zpravodajství a dokumentární pořady na ČT a ZOOM. UPC bohužel nemám. Jinak s tou úrovní TV máš pravdu.

Mc Merkurion

…dokumenty lze shlédnout na http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/doku­menty

Jugar1

Stačilo zadat televize online,nebo si založ oučet na tipáči,tam máš hafo přenosů.
Na youtube jsou stovky filmů,když tu dřepíš celej den.

Kepler

Tak si představ, že jsem pátral, ale nic vyhovujícího jsem nenašel. Pokud nemáš odpověď na otázku, neumíš poradit, tak tady ztrácíš čas. Na tvé invektivy není nikdo zvědavý. Jinak odtud vypadneš jako Jugar ještě bez přidané jedničky.