Jiří Bohumil

Poradí mi někdo, jakou free aplikaci sledování TV je možno stáhnout na NB?

Do mobilu a tabletu jsem si z GooglPlaye stáhl a instaloval free aplikaci OWL TV, pro sledování TV programů přes internet. Funguje docela dobře, pouze, asi vzhledem k rychlosti mého připojení internetu (mám je asi dost pomalé-ještě jsem je neměřil), se trochu seká. Zajímalo by mne, zda existuje podobná aplikace (free) na PC a NB. Řeším tuto otázku přes odpovědi proto, neboť čekám, že případný rádce bude moci rovněž podat také důvěryhodnou recenzi, dle vlastní zkušenosti. Děkuji.

Nejlepší odpověď
briketka10

Mám free TV:
http://www.spus­tit.cz/
Ovšem někdy programy, které
nevysílají online se nedají spustit.

Další odpovědi
matej.kv

Osobně žádnou přímo aplikaci neznám, ale mohu doporučit moje http://mojetv­.blbne.cz/
Dříve jsem používal a je tam většina programů. Akorát je potřeba vlc media player a mne osobně to nefungovalo s ničím jiným než mozzilou.

ivzez

Asi odpovím trochu jinak, než čekáte.

Mám také poměrně pomalé připojení, navíc s celkem malým FUP limitem,
takže po vyčerpání limitu se rychlost připojení ještě zpomalí.

Videa nemůžu kvůli sekání sledovat téměř vůbec,
vyzkoušela jsem několik programů, ale žádný z nich
problém s pomalým připojením nepřekonal.

Podaří-li se Vám něco najít, ocením, pokud to sem doplníte…

dr.luha

Pokud máte VLC 2240, tak můžete vyzkoušet tu vaši rychlost. Stačí playlist doplnit na začátku http s dvoutečkou, dát kopírovat a ve VLC: Média – Otevřít umístění ze schránky. //prima-ott-live-sec.service.cdn­.cra.cz/channel­s/prima_zoom/pla­ylist/cze/live_lq­.m3u8