OuSí

Znáte nějakej program na volání z PC do mobilu zdarma?

Znáte nějakej program na volání z PC do mobilu zdarma? Existuje vůbec? našel sem akorát na pevnou linku… ae potřebuju na mobil… Diky za všechny odpovědi :)

Nejlepší odpověď
Silvershine

Ano, je jich celá řada, avšak zadarmo není nic, takže například po stáhnutí VoipDiscount a nebo jiných velice podobných prográmků vám po určité době, až vyčerpáte všechny free hovory bude zamezen přístup k free volání a pokud budete chtít volat, tak si budete muset pořídit kredity.Toto však platí pouze na volání do pevných linek, co se týče mobilů, nic neznám.

Další odpovědi
anonym

jen na pevnou a to ještě omezeně.. asi jste zkoušel tak víte.. na mobil ne