autacek

Existuje již nějaká česká mutace covid-19? A pokud ne, proč, když jsme top mezi postiženými státy?

Na čem to závisí, když ne na promořenosti obyvatelstva?

Odpovědi
quentos

Ano, „česká mutace“ už je v médiích dávno používaný pojem.

Ametyst

Protože jsme tranzitní země a na tom se nic nezmění, českou mutaci nemáme. Vždycky to sem někdo přitáhne, třeba ze Zanzibaru.:-)

da ny

Zaslechla jsem v médiích zmínku i o česko-slovenské mutaci Covid 19.
Ve světě je jich asi na 400.

Mc Merkurion

… protože u nás na nějaká opatření všichni (včetně politiků) kašlou a snažej se je obejít … každej hledá právní kličky, no a totok je pak výsledek …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.