Existuje jiná srovnatelná úroveň života s tou ve velkoměstech?

Jakožto člověk, kterýžto by se rád vyhnul ruchu velkoměsta, mohu se dostat k nějaké obchodní stezce a přesto ne natolik rušné jako ve velkoměstě? Tedy velká dostupnost práce, veškeré služby a potraviny, společenské vyžití, … Leč mimo hektolitrů nechutných spalin a masy vyšlapávající chodníky do kilometrových šířek. V Česku snad ani ne (běžné město a Prahu těžko srovnáte), ale kdekoli v zahraničí?

Nejlepší odpověď
autacek

Ty bys chtěl mít všechno na dosah, užívat si výhod velkoměsta a klid vesnice. Ale to bohužel nejde. Resp. jde, pokud máš dost peněz a jsi schopen si vytvořit svůj mikrosvět.