Existuje ještě něco co může Amerika(Spojené státy Americké) celému světu nabidnout?

Zajímalo by mě,jestli existuje ještě něco co můžou(Spojené státy Americké)celému světu nabídnout,podle dnešního interviewu u drinku prej už není skoro co,automobilový a strojírenský průmysl je přestěhován do asie(China) a latinské ameriky(brazi­lie,argentina,ve­nezuela,mexiko),rop­ný průmysl je skoro K.O.,turismus prej nikoho ze zbytku světa nezajímá,jediné co USA drží nad vodou je elektronický průmysl který se soustřeďuje do výzkumných a vývojových center a vývoz zemědělských produktů a bankovnictví a filmový a zbrojní průmysl? Děkuji P.S. Co např. Může celému světu nabídnout Kanada nebo Čína nebo Brazílie?

Odpovědi
Edison

USA umí z kterékoli země na světě udělat další KLDR. Stačí nasadit snakce. Teď se o to bude snažit na Irán. Prej tím chce aktivizovat obyvatelstvo, aby se z důvodu chudoby samo snažilo o změny ve vedení země.
A Čína? Se ptáš??? Dyk je to největší věřitel na světě! Hrnou do světa mraky a mraky výrobků, drtivá většina toho, co svět spotřebovává se vyrábí právě tam, včetně toho, že tam se i nejvíc znečišťuje životní prostředí. A právě proto to je jen „naše“ diverzifikace našeho znečišťování právě do Číny.