df

Existuje člověk jménem Petr Kellner, nebo je to fiktivní postava?

Viděl ho někdy někdo? Je muž, kterého známé z fotografií opravdu Petr Kellner a je opravdu ten, za kterého je vydáván?

Odpovědi
marci1

Existuje, zřejmě máš na mysli podvod, ve kterém bylo jeho jméno i fotografie zneužity:
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/petra-kellnera-zneuzili-internetovi-podvodnici-82479

Schluker

Jasne ze existuje a je to ten z fotografii. Parkrat jsem ho uz videl i na vlastni oci.

df

Schluker: a pak jsi se probudil s rukou v nočníku

Schluker

Jak znamo, tak P.K. Je z CR. Takze logicky existuji lide, kteri ho znaji. Nevidim nic spatnyho na tom, ze se nase socialni bubliny lehce protinaji. Nerikam, ze s nim chodim na pivo. Jen, ze jsem ho parkrat videl..

df

Marci1: nemám na mysli podvod. Mám na mysli to, že o něm není nikde jedno jediné video, kde bych ho mohl vidět živého. Ani v rejstříku firem nikde neexistuje jako majitel firmy. Ty prohlásíš, že existuje a tím to hasne? Nějaký důkaz, nebo argument máš? Děkuji

Mc Merkurion

… a ty asi nevidíš nebo neumíš číst: https://rejstrik-firem.kurzy.cz/o­soba/66811/ … vono to chce prvně sepodívat, než začnu kritizovat …

df

díky