Kryšpín

Elektronický recept

Elektronický recept který bude zaveden, má svoje výhody a údajně i nedostatky.
Jak je to řešeno při výpadku počítačové sítě, výpadku elektřiny, když dostanu u lékaře kod na lék může lékarník změnit výdej léku a jak je to řešeno kdo má problém s počítačem neb případně SMS. Lékař údajně nemůže napsat klasický recept z důvodů hrozby vysoké pokuty.

Odpovědi
Drap

Lékarníci i lékaři, pokud toto budou provádět, tak budou s PC umět. Ty jako spotřebitel to nepotřebuješ. Pokud bude výpadek proudu, tak buď budou mít náhradní zdroj, nebo přijdeš příště.