Altair-AC

Existuje kniha Bruce Leeho „The Art of Expressing the Human Body“ v češtině?

Bohužel jsem ji nikde nenašel v české verzi :( buď špatně hledám nebo to nebylo přeložené, i když to je divné …

Tak pak to nebudu moct chápat úplně ,jestliže to bude v angličtině :( tak dobrý nejsem …

Nejlepší odpověď
quentos

Zřejmě ne, i na českých stránkách knihu nabízejí pouze v originále.
Divného na tom není vůbec nic. To, že ji napsal někdo slavný, ještě neznamená, že je natolik dobrá, aby stála za překlad.