DVD z Blesku (Astro Boy) – cena byla změněna – proč????

Dobrý Den.Ctěla bych se optat.Dnes vyšlo u deníku Blesk DVD s názvem Astro Boy.V minulých denících Blesku bylo napsáno,že toto DVD bude stát 69Kč.šla jseim si toto DVD koupit ale DVD stálo místo 69kč 99kč.také ste toto postřehli? Já nevím ale přijde mi to docela hloupé že nejdříve určili takovou cenu a stojí to potom více. asi jim napíši mail a zeptám se jich. také ste postřehli že cena byla změněna? děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Panenka má pravdu, že v nabídce je uvedena cena Kč 99. Zřejmě byly předpokládané náklady vyšší, proto vydavatel původní cenu zvýšil.
Měl by však vysvětlit, proč se tak stalo.

Další odpovědi
panenka

Cena dvd je skutečně 99 kč když se podíváte zde do odkazu máte zde seznam dvd i s cenou které mají vyjít.Třeba se jednalo jen o překlep v tisku a napsali místo 99 kč 69 kč to se občas stává.

Zdroj: http://www.dvdin­form.cz/