Gus_Fring

Drželi jste někdy hladovku nebo půst? Proč?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, z duchovních důvodů

Další odpovědi
zjentek

Postit se… Jde o životní styl, držet půst „na sílu“ je nesmysl, takové jednání dotčeným nikam nepovede a už vůbec ne ke zlepšení zdraví (což je vlastně i podstatou půstu, který v našich končinách dnes už vlastně znamená omezování běžného obžerství, které je skutečně považováno za běžný způsob stravování).

Kepler

Jenom jako dítě – půst na Štědrý den, abych uviděl zlaté prasátko. Jenže jsem ho nikdy neuviděl, tak jsem se to brzy vykašlal. No a pak, když jsem trucoval.

Ametyst

Ano, krátce jsem držela hladovkou kvůli detoxikaci. Splnila svůj účel a už to opakovat nemusím.

Kelt

Ano, vydržel jsem to možná dva týdny nebo ještě déle, už přesně nevím. A zhodil jsem přes 10 kg. A cítil jsem se dobře. Ale když jsem to chtěl opakovat další rok, tak jsem to vzdal.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.