Doli$h

Drak z korálků

Poprosila bych vás jestli by ste mi neposlaly návod (odkaz) na draka z korálků nejlépe křídla draka..Tělo draka nejni nutné.Předem děkuji :)

Nejlepší odpověď
barnajka

Korálkuješ? Tak to upřímně smekám – já to zkoušela snad tisíckrát a vždycky mi z toho vyšly takový prapodivný patvary, že jsem s celým díllkem mrskla o zem a korálky už nechtěla nikdy v životě vidět :))
Ale ty jsi určitě holčina šikovná, takže korálkování ti jde, korálkuješ -o-stošest-, rozumíš tomu…takže určitě pochopíš i tyhle anglický návody, viď? ;)

Tyhle vypadají fakt luxusně:
http://rrkra.de­viantart.com/ar­t/Bead-wings-1-dragon-or-bat-169926564?q=s­ort%3Atime+ga­llery%3Arrkra&qo=0

…nebo podobný:
http://fc02.de­viantart.net/fs71/i/­2011/069/9/7/be­ad_wings___dra­gon_v2_by_rrkra-d3bd0p7.jpg

No ale kdyby sis na něco takovýho netroufla, zkus třeba tyhlencty:
http://miryl.de­viantart.com/ar­t/How-to-make-a-3D-beaded-Dragon-201435213

..a nebo tyhle:
http://www.in­structables.com/id/Be­aded-Dragons/step8/Wing-Pattern/

Doli$h

Moc děkuju za ty křídla č.2 ty sem potřebovala :) A jdu se pustit hned do korálkování..A já osobně nic nelepim vše jen navlíkání korálků na drátek :) a tvarovat kdyby to bylo vše přilepený nedalo by se to tak dobře tvarovat a ohýbat :D Na korálkování je potřeba trpělivost a když se něco nepodaří tak se to prostě nepodaří.Vypadá to složitě,ale když to člověk umí tak je to jednoduchý jen to trvá než se vše dotvoří :)

bolak

barnajka: a co já? na mý votázky vůbec neodpovídáš… taky udělám dojem když budu korálkovat? proč mi taky někdy nenapíšeš, že sem holčina šikovná?

barnajka

A seš??? :)

Když dokážeš ukorálkovat křídla č.1 nebo 2 a hodíš sem fotku, mileráda smeknu i před tebou. A i tu ‚holčinu šikovnou‘ přidám, budeš-li na tom trvat ;)

bolak

To snad zvládnu levou zadní ne, jenom ještě tři dotazy, je to těžší jak lego? může se použít sekundový lepidlo? a stane se mi něco když pár kuliček sním nebo vdechnu?

barnajka

Těžší než lego? Mmm, tak to ti nepovím – mě naši lego nikdy nekoupili…vždycky jenom panenky a tak :(( Ani ve školce si nevzpomínám, že bysme lego měli – vrcholem luxusu bývala Seva, přičemž na celý ‚velčák‘ byla jen jedna krabice a to privilegium hrát si s ní bylo putovní: dneska já, zejtra Pepíček Podrážkůj atd atd atd..až jsme se vystřídali celý kolektiv..no a pak se jelo zas nový kolečko.
Ale lego jsme fakt neměli, takže nevím, jak je těžký nebo lehký z něj skládat. Nějak si teď uvědomuju, že mi to vlastně chybí…že lego je přece základní hračka, tolik potřebná pro plnohodnotný a zdravý vývoj každýho dítěte…a mě bylo tohle právo odepřeno. Není to féééér, taky jsem měla mít svoje lego!!! Aspoň jedno! Aspoň malou krabičku..klidně i tu nejzákladnější řadu… Fňůůůůůůůůůůk :''''(((((( Teda to je křivda jak hrom, tohleto…celej život to ve mě bylo kdesi zastrčený, spalo to…a najednou přijde bolak s jednou nevinnou poznámkou a jsem z toho úplně psychicky rozhozená. Asi potřebuju psychologa, cítím že sama se přes to nedostanu :((((((((

Radši změňme téma a pryč od lega, ptal ses ještě na to sekundový lepidlo. No, já nevím – to se zeptej asi spíš Doli$h – ta je přes korálky borec. Teoreticky by to asi mělo jít, ale asi to pak nebude takhle ohebný.. jako kdybys to navlíkal na drátek :))) Nemluvě o tom, že pracovat s lepidlem umí kdejaký jouda… Jestli si chceš opravdu vysloužit (a ZAsloužit!) barnajčino smeknutí klobouku, šupajdi kliknout na odkazy výše a jen navlíkej a navlíkej – noc sotva začala, do rána času habaděj…to určitě zvládneš. Já ti VĚŘÍM!!!! :))

A pokud jde o to vdechnutí, příp. konzumaci: vdechnutí by nemělo mít vážnější následky: korálky jsou maluškatý, dýchycí cesty by ti ucpat NEMĚLY a narozdíl třeba od fazole by ti v nose ani NEMÉLY začít klíčit (ale nemám s tím osobní zkušenost, tak nevím, nemůžu ti to zaručit na 100%).
Při konzumaci by menší zdravotní komplikace nastat mohly, páč ty korálky jsou většinou ze skla – víme? Takže pokud je nespolkneš vcelku jako nějakou tabletku, ale budeš je pěkně labužnicky rozkřoupávat, koleduješ si o zlomený zub, povrchový poranění jazyka+dásně+patra, posléze protržení střev…
Nicméně…když ale budeš mít štígro a tvoje útroby (resp. ty) to přežijete ve zdraví, nejbližší návštěva WC bude pro tebe zážitkem (troufám si říct) na celý život: zatímco my obyčejní ubožáčci kakáme úplně obyčejný cepy, ten tvůj se bude blyštět jak diamant (ty korálky totiž NESTRÁVÍŠ, ani kdybys byl vůl a měl na to čtyři žaloudky :D

bolak

Nojo, tak to je mi líto že jsem ti tohle způsobil, ale ve skutečnosti nepotřebuješ psychologa, ale psycholega, což je vlastně psycholog, ALE specializuje se právě na psychické problémy způsobené legem, resp. jeho deficitem v nejrannějších etapách dětství.

Éé, proč bych to navíkal na drátek? to se u korálků musí? to máš říct hned takovýhle věci, to mi totiž příde jako dost zásadní informace tohle. A proč se to vůbec musí vohejbat? A kolik stojej ty korálky vůbec? Dá se na tom nějak ušetřit? My sme si ještě na škole na družině vypalovali ve školní peci různý naše výtvory, nešly by taky korálky nějak vyrobit třeba z nosních šušní?

Počkej počkej, chceš mi říct, že si nikdy v životě nevdechla korálek? a to si říkáš chlap?

A ty korálky teda, kdybych měl vypálený z těch šušní, tak by mi to nemohlo potrhat střeva, na druhou stranu, když je budu mít ze skla, tak mě to sice rozpáře zavnitř nakusy, ale ty mý bobany se budou třpytit jak kdyby se právě vrátili z diskotéky.

Dilema, který dokáže vyřešit jen naprosto čistá hlava, na chvíli si dám relax a budu pozorovat důchodce na kase > http://www.lou­pak.cz/video/sran­dicky/10095-do-duchodu-az-v-70-letech