Ucetni

Jak lze obchodovat vyvážením doutniků z Kuby nebo z jiných zemí, jak exportovat atd.?

doutníky z kuby vyvoz

Zdravim,
zajimalo by me jak lze obchodovat vyvazenim doutniku z Kuby nebo jinych doutniky proslulych zemi, jak exportovat atd.
Ze je mozno vyvezt 50 doutniku na osobu vim, ale na obchod je to malo, cili zajimalo by mne jestli je mozne vybazet doutniky ciste na obchod. A take jestli na Kube je velka poptavka po vecech co tam nemaji viz jako u nas za komunistu.
dik.

Odpovědi
Drap

Samozřejmě, že za účelem obchodu lze vyvést, jakékoli množství, které si dohodneš s dodavatelem. Všude na světě, nejen na Kubě, je poptávka po věcech které právě na trhu chybí.

ivzez

Normálně jako s kterýmkoliv jiným dodejcem.
Uzavřete s výrobcem smlouvu, která se bude držet
platných předpisů obou zemí, a můžete to „rozjet“.