Domi35003

Existuje dotyková zóna ve vztahu? Pokud ano, jak ji překonat?

Ahoj, je mi 14 a asi pře 3 týdny sem začela chodit s mým spolužákem… Chtěla bych se zeptat, jestli existuje něco jakko dotyková zona a jak ji překonat. Na konci dne se vždy obejmeme, ale chtěla bych něco víc a on taky např.držení za ruce atd… Ale oba máme strach, že ten první krok pokazíme, potřebovala bych poradit, jak ji nějak postupně začít překonávat …Děkuji za odpovědi :))

Nejlepší odpověď
mosoj

Snad na to nechceš aplikaci.

Další odpovědi
iceT

Když už se objímáte, tak snad není problém vzít toho druhého za ruku…
To mi připomíná mě, taky jsem tak kdysi s jedním chodila, pár hodin jsme strávili čas ve společnosti kamarádů, mezitám jsme se po sobě culili, pak jsem musela domů, a on mě celou cestu držel kolem ramen, aby mi nebyla zima. Pak jsme před naším barákem stáli pokaždý dvě! hodiny a zase se mlčky objímali…jó, ten čas bych vrátila…

Promiň, holka, ale trochu odvahy to chce, tu jsem já tehdy neměla, abych mu dala pusu jako první, i když jsem si pokaždý říkala, že to udělám…