zjentek

Dostanu se na pražském summitu k evropským lídrům natolik blízko, abychom si nadělali nějaký selfíčka?

Ptám se zde za prostého občana, Čecha, kutila, fanouška a sběratele.

Nejlepší odpověď
aliendrone

To si jako myslíš, že by ses k nim dostal přes ty zástupy goril, které je chrání před projevy LÁSKY, VDĚKU a UZNÁNÍ obyčejných lidí? Dneska kdejaká okurka musí mít kvůli té „lásce“ a jejím projevům VĚTŠÍ ochranku, než kdysi Gustík Husákovic. A že jsme ho HUSTĚ nesnášeli, pamatuješ? ;) :)

Další odpovědi
jirka F

A ty pojedeš Pendolinem až do Prahy? Nebo jseš pražák?......A mohl bych pokračovat. Samozřejmě k otázce nejspíš se k nim nedostaneš můžeš jen zamávat s voláním little friend.