dust8

Dostanou 5000 Kč jako rouškovné i ti, kdo berou invalidní důchod?

Nejlepší odpověď
marci1

Ano, dostanou. Všichni kteří pobírají starobní důchod, invalidní i pozůstalostní důchod. 🙂
Aby norma začala platit, musí ji projednat Parlament a podepsat prezident.

Další odpovědi
Pepa25

Přesné podmínky podle mě ještě nebyly zveřejněny. Slyšel jsem o dvou verzích:

  1. rouškovné dostanou jen důchodci, kteří předloží lékařskou zprávu, že se dožijí parlamentních voleb cca za rok a dokáží udržet v paměti, kdo jim peníze zařídil nebo
  2. důchodci dostanou od vlády 5 000 Kč, ale po volbách jí budou muset vrátit 10 000 Kč

Zdroj: AZ247

Zdroj: https://az247­.cz/rouskovne-se-opet-meni-duchodci-dostanou-od-vlady-5-000-kc-ale-po-volbach-ji-budou-muset-vratit-10-000-kc/

Kepler

I ty Pepo srandisto! Je to ale kvalitní sranda a satira. Pravdu ale má samozřejmě Marci.