Avatar uživatele
wendyX

Dopřejete si i vy -alespoň občas- t.zv. ‚pyžamový den‘?

To znamená den, kdy všechno ‚hodíte za hlavu‘, pyžamo vůbec neodložíte a věnujete se jen svým zálibám a oblíbeným činnostem? Takové malé, ‚lokální‘,zas­tavení času…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, briketka10, marci1, Agneta před 3127 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Tzv. „pyžamový den“ miluji. Chodím sice v domácím oblečení, ale ten klid a pohoda. Čtu si, maluji, povaluji se v posteli apod. A ven nevylezu ani za nic. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

No – ne že bych přímo nesundal pyžamo, ale takový relax si občas (den-dva) dovolím…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

Jen, když jsem nastydlá čučím
na TV a sedím u noťase to jsem
nalezlá v mým oblíbeným modrým
pyžámku:-DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
T-ess

Tak pyžamový den mám zrovna dneska :D ale bohužel mi množství učení do školy úplně nedovolí udělat si celý den volný. A když už, tak spíš obleču sportovní oblečení :) nebo si zahraju s kamarádama Dotu/CS:GO.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Jo dopřeju 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak to se mě ještě nestalo,pořád je co dělat a zvířátka venku potřebují nakrmit.
A pyžamo nenosím.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

pyžamo jsem měl naposledy na sobě na vojně. bylo to ze začátku povinné. od té doby spím bez, takže už nic neodkládám a pokud nemusím do práce, tak vše ostatní je moje hobby, záliba, oblíbená činnost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Leda snad, když jsem manželkou uznán za nemocného, třeba při nachlazení. Jinak mě furt někam honí, přinejmenším s prckem na procházku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Ne, nesnáším být v pyžamu dýl než je třeba.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

tak na to nemám čas.

😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek