wendyX

Dopřejete si i vy -alespoň občas- t.zv. ‚pyžamový den‘?

To znamená den, kdy všechno ‚hodíte za hlavu‘, pyžamo vůbec neodložíte a věnujete se jen svým zálibám a oblíbeným činnostem? Takové malé, ‚lokální‘,zas­tavení času…

Nejlepší odpověď
marci1

Tzv. „pyžamový den“ miluji. Chodím sice v domácím oblečení, ale ten klid a pohoda. Čtu si, maluji, povaluji se v posteli apod. A ven nevylezu ani za nic. 🙂

Další odpovědi
gecco

No – ne že bych přímo nesundal pyžamo, ale takový relax si občas (den-dva) dovolím…
😉

briketka10

Jen, když jsem nastydlá čučím
na TV a sedím u noťase to jsem
nalezlá v mým oblíbeným modrým
pyžámku:-DD

T-ess

Tak pyžamový den mám zrovna dneska :D ale bohužel mi množství učení do školy úplně nedovolí udělat si celý den volný. A když už, tak spíš obleču sportovní oblečení :) nebo si zahraju s kamarádama Dotu/CS:GO.

Nevíteto?

Jo dopřeju 🙂

anonym

Tak to se mě ještě nestalo,pořád je co dělat a zvířátka venku potřebují nakrmit.
A pyžamo nenosím.

anonym

pyžamo jsem měl naposledy na sobě na vojně. bylo to ze začátku povinné. od té doby spím bez, takže už nic neodkládám a pokud nemusím do práce, tak vše ostatní je moje hobby, záliba, oblíbená činnost

klumprt

Leda snad, když jsem manželkou uznán za nemocného, třeba při nachlazení. Jinak mě furt někam honí, přinejmenším s prckem na procházku.

štamgast

Ne, nesnáším být v pyžamu dýl než je třeba.

arygnoc

tak na to nemám čas.

😉