Standaa

Doporučení kvalitního STRAŠIDELNÉHO hororu, který zároveň není nechutný a přehnaně brutální?

Rád bych se podíval na nějaký horor, ze kterého se takzvaně „poseru strachy“, ale zároveň se mi z něj nebude chtít zvracet, prostě žádné nechuťárny a brutalita, chci cítit pouze strach… A když píšu strašidelného, mám na mysli ppravdu něco strašidelného. Nejlépe horor na motivy Psycho z roku 1960, takový film považuji za hororovou dokonalost, s kvalitním příběhem a napětím… Díky předem za všechny návrhy a tipy…

Odpovědi
Minas

google = horor 60s

kytaristka

zkus v zajetí démonů nebo jezero smrti ale to je trochu nechutny

ptáč

http://www.csfd­.cz/tvurce/2935-alfred-hitchcock/