paul1

Donutí hrozba tak zvaného delta variantu (známého ako B.1.617.2) koronavírusu k zvýšení zaočkovanosti?

Tato mutace má asi o 40 % vyšší nakazlivost jako původní forma patogenu Covid-19. Poprvé se objevila v Indii, teď se rozšířila do Velké Británie. Zasahuje většinou neočkované lidi, uvedl v neděli pro BBC ministr zdravotnictví Matt Hancock.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Tato indická varianta nedonutila ani Lufthansu, aby denně nelétala několikrát do Dillí a zpět do Německa. Němci ovšem zavřeli hranice pro Brity. 🙂 Indická varianta má velmi nízkou smrtnost. Virus slábne, což se politikům samosebou nehodí, a nejraději by lidi drželi pod zámkem co nejdéle.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=trIOAESqQ0E

Další odpovědi
Pepa25

Myslím, že ne: násilím nikoho k očkování nepřinutíte a pochybuju, že zprávy o vyšší nakažlivosti mutací odmítače přesvědčí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.